Etakip Perde Yazılımı
 • Stok Takibi

  Esnek stok kartı yapısı ile perdeye ait farklı renkler için ek stok kartı açmanıza gerek kalmamaktadır. Kategoriye göre m2 hesaplaması yapılabilmektedir. Her müşteriye özel mt2 hesaplama ve özel fiyat verilebilmektedir. Üretime barkod etiketi ile kasa üstüne ölçü ve müşteri adı yazılabilmektedir.

 • Müşteri Takibi

  Müşterilerinizi borç ve alacakalarının takibini kolayca yapabilirsiniz. Cari hesap ekstresi, mutabakat gönderimi, tedarikçi alacak durumlarını takibi. Ayni cari kartta TL,USD,Euro ve diğer para birimi hesaplarını tutabilirsiniz.

 • Sipariş Takibi

  Stor Zebra Perde, Ahşap Jaluzi, Alüminyum Jaluzi, Dikey Kumaş,PVC, Rustik , Ahşap Stor, vb ürün gamında üretilen veya satılan perdelerin stok takibinin ana ve alt gruplar şeklinde yapılabilmesi. Perde üretim ve siparişinde Metal Zincir, Su Taşı, Profil, Katlama, Biye, Farbela, Meyil, Cam Çubuk, Zıgıl, Ek Renk, Çubuk, Lama, vb aparat hesaplamalarını otomatik yapılır. Her perde için barkodlu etiket alabilme.

 • Fatura Takibi

  Girişini yaptığınız siparişleri tek bir tuşla yazdırabilme. Bir çok siparişi tek bir faturada birleştirme. Faturalarınız toplu olarak yazdırabilme. Fatura , İrsaliye ve Siparişleri karşı firmanın (market,vb) kod ve barkodları ile takip edebilme imkanı ve çıktıları da bu firmaların özel olarak kendi kodları ile basabilmesi.

 • Tahsilat Ödeme Takibi

  Çoklu döviz seçeneği ile tahsilat yada ödemelerinizi TL, USD, EURO cinsinden giriş yapabilirsiniz. Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı, Banka vb ödeme türlerinizi tanımlayıp istediğiniz kadar kasa açabilirsiniz. Giriş yapılan tahsilat yada ödemenizi çıktını tek bir tuşla yazdırabilirsiniz. Günlük ve genel kasa raporları alarak kasanızdaki net nakit tutarını görüntüleyebilir.

 • Raporlama

  İçerisinde birçok hazır rapor ve form bulunan eTakip programı firmanıza özel rapor hazırlanabilmektedir. A' dan Z' ye yapılan tüm işlemler için rapor alabilme. Alınan raporları excel, xml, css, html aktarabilir yada mail atabilirsiniz.

 • Yetkilendirme

  Kullanıcı bazlı yetki sayesinden istediğiniz kullanıcının hangi işlemleri yapabileceğine siz karar verin. Kullanıcıya özel tanımlanan gün aralığının dışında değiştirme, silme, ekle vb işlemleri kısıtlayabilirsiniz. Hangi kullanıcının ne işlem yapacağına siz karar verin biz uygulayalım.

 • ERP

  Üretim parkur takibi ile hangi ürünün ne aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Ürüne özel üretim tarihi belirlenip üretim planlaması ve paket bölümünde ürün bazlı sipariş takibi ile hangi ürünün ne zaman gönderildiğini kolayca takip edebilirsiniz.


Ücretsiz Demo Talebi

Etakip Perde Yazılımı Ücretsiz Demo