Sıkça Sorulan Sorular
 • Pazarlamacılarım,satış temsilcilerim, şubelerim için bir kolaylık var mı?

  Evet. Tüm raporlarınızı şube, bayi, pazarlamacı, satış temsilcisi vb. bir çok kategorilerde gruplandırarak alabilirsiniz. eTakip rapor konusunda iddialı bir program olmakla beraber sürekli olarak bu konuda gelişmeler kaydetmektedir.

 • Web sitemden müşterilerim sipariş verebilir mi? Ya da pazarlamacım mesela fiyat listesi, firma ekstresi alabilir mi?

  Evet. Etakip bayi modulu ile bayileriniz sipariş verebilir ve ekstresini alabilir.

 • eTakip’ i şubemizde kullanmak için ek ücret ödeyecek miyiz?

  Evet. Özel iskontonuz olmakla beraber şubenizdeki kullanıcılar için ek ücret talep edilecektir

 • Şubelerimiz arasında özel hat yok ancak eTakip kullanıyorlar, girilen kayıtların bir arada görünmesi mümkün mü? Kesilen faturayı merkezde tekrar girmek gerekir mi?

  Özel hattınız yok ise internet veya Cd veya Pen Drive aracılığıyla şubeler arası veri birleştirme mümkündür. Ancak bu işlem için ek ücret talep edilecektir.

 • Programı dizüstü bilgisayarına kurduk. eTakip’ i, dizüstü bilgisayarımı dışarı götürdüğümde de kullanabilir miyim?

  eTakip Tek Kullanıcılı ise ya da Server olarak dizüstü bilgisayara kurulu ise evet. Ancak dizüstüne terminal olarak kuruldu ise verileri dışarı götürmeniz için, firma sahibince imzali teyid yazisini bize ulaştırırsanız, ücret karşılığı bu imkan sağlanmaktadır. Böylece internet üzerinden notebook‘a güncelleme yapabilecek ve her nerde iseniz son işlemleri, raporları, listeleri rahatça görebileceksiniz.

 • Barkod desteği mevcut mudur?

  Evet.

 • Kredi Kartı Pos cihazı desteği var mı? Çekilen tutarı otomatik tahsilata çevirebiliyor mu? Banka ekstrelerini kontrol edebilir miyim?

  POS desteği geliştirme çalışmalarımız ArGe Max ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Yeni çözüm paketi piyasaya çok yakında çıkacaktır.

 • Firmamız Adana da. Programı nasıl satın alabiliriz. Eğitimler nasıl olacak?

  Firmanızın tercihine göre istenildiği taktir de yerinde kurulum ve eğitim verilmektedir. İnternet hızlarını artması ile kurulum ve eğitimleri internet üzerinden yapılabilmektedir.